Vai tās maz ir manas vēlmes?

Šonedēļ nonācu pie atskārsmes, ka ļoti tomēr ietekmējos no apkārtējiem un pieslienos viņu vēlmēm un uzskatiem. Tā ir atgriešanās pie tēmas par cilvēkiem, kuri mums apkārt un ko ikdienā runāju. Ir tik viegli padoties apkārtējo aprunāšanai un vaimanāšanai, ka to pat nemanu. Rezultātā rodas salīdzināšana, testosteroni un nogurums. Varbūt tumšais laiks un Adventes tuvošanās, bet gribās mainīties, lai būtu tā gaiši un viegli turpināt. Un galvenais priecīgi, jo nav taču par ko skumt.

Sapņot gan varētu vairāk, jo liekas pēdējos pāris gadus dzīvoju noliegumā, noliedzot, ka nedzīvoju kā man patīk. Pat, ja paskatos pagātnē, pirms laika spēju vairāk būt uzticīga sev, lai cik klišejiski tas arī neizklausītos. Varbūt tāpēc, ka likās viss vēl priekšā un bija vairāk cerību. Pēdējā laikā izpatiku, ar nodomu, ka citiem vairāk patikšu un viņi mani labāk pieņems, ja kļūšu līdzīgāka. Bet īstenībā nemaz negribu izpatikt, bet ilgojos pēc mīlestības, uzmanības un domu biedriem. Un saprotu arī, ka tā vietā lai skrietu pakaļ cilvēkiem, kuri varbūt nemaz man nav tuvi un nekad nebūs, mazāk laika un siltu brīžu veltīju tiem, kuri vienmēr ir mani atbalstījuši. Tāpēc vairāk laika jāvelta mīļajiem un nevis jākļūst viņiem par mūžam činkstošu nastu, bet ar savu enerģiju jānes prieks un gaišums.

Kaut kur sapņu īstenošanā man šķiet traucē arī trūkstošais pašvērtējums, man liekas visu laiku sev uzstādu robežas, ko es varu vai nevaru sapņot, jo tas jau man nav reāli. Bet ja tā padomāju, tad robežas taču ir manā galvā. Pamazām mēģināšu jaukt nost šīs robežas, jo, ja jau varu to izdomāt, tad tas var arī piepildīties. Kādreiz zīmēju shēmas ar dzīves mērķiem un soļiem kā tos sasniegt, bet tagad sāku rakstīt sapņus kladītē, neraizējoties un neplānojot kā tos realizēt. Fokuss tagad ir uz oksitacīnu ražošanu.

Recent Posts

See All

Atbildība vai tomēr vaina?

Šonedēļ runājām par tēmu, kas atšķiras no līdzšinējām, jo apspriedām nevis sievišķo, bet vīrišķo. Arī tā daļa, ko mēs pavadām vīrišķajā enerģijā jāpavada kvalitatīvi. Tad nu uzzinājām daudz jauna par

Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala

Šeku reku, pēdējā lekcija šajā kursā klāt. Lekcija bija tāds kā kopsavilkums un tik tagad var aptvert cik ļoti daudz ir pārrunāts un uzzināts šī kursa laikā. Liekas tikko vēl bija pirmās lekcijas un n

©2018 Life Art Academy