Privātuma politika

Mājaslapu https://lifeartacademy.org/ īpašnieks un pārzinis ir DIMANTRA (40203003317) (turpmāk tekstā: “Uzņēmums”).
Turpmākie privātuma noteikumi ir sagatavoti, lai Jūs zinātu, kā mēs iegūstam, apstrādājam un glabājam Jūsu personīgo informāciju.
Lai apmeklētu mājaslapas https://lifeartacademy.org/ nav vajadzīgs sniegt personiski identificējamu informāciju.
Mēs varam iegūt Jūsu personas datus tikai no Jums personīgi un sekojošos veidos:
Jums piesakoties saņemt jaunumus e-pastā;
Jums reģistrējoties uz pasākumiem (kursiem, semināriem, konsultācijām, lekcijām, nometnēm bezmaksas ievadlekcijām un nodarbībām, apmācības programmām u.c.);
Jums sazinoties ar “Uzņēmumu” pa e-pastu, tālruni, sms vai sociālajos tīklos.
Veicot augstāk minētās darbības, lūdzam Jūs arī apliecināt, ka esat iepazinušies ar šo privātuma politiku un piekrītat personas datu apstrādei zemāk minētajiem mērķiem.
“Uzņēmums” apņemas aizsargāt Jūsu personīgos datus, kurus Jūs sniedzat un kuri tiek iegūti, apmeklējot mājaslapu, sociālo tīklu lapas, piesakoties uz jaunumiem vai reģistrējoties uz kādu kursu, konsultāciju, vai klātienē jebkurā “Uzņēmuma” organizētajā pasākumā.
Izmantojot mājaslapu https://lifeartacademy.org/ vai sociālo tīklu vietnes https://www.facebook.com/pg/DzivesMakslas/, https://www.instagram.com/explore/locations/1012919994/dzives-makslas-akademija/ Jūs piekrītat šiem Privātuma noteikumiem. “Uzņēmuma” privātuma politika var tikt mainīta mājaslapas, sociālo tīklu un citu pakalpojumu attīstības gaitā.
Jūsu datus “Uzņēmums” apstrādā saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Privātuma politika attiecas uz informāciju, kuru mēs saņemam gan izmantojot e-pastu, gan mājas lapu, gan citā elektroniskās vai privātās saziņas ceļā.
DATU VĀKŠANA, APSTRĀDE UN PIELIETOŠANA
Tā ir informācija, kuru Jūs “Uzņēmumam” sniedzat brīvprātīgi, lai varam nodrošināt pakalpojumu vai saistību izpildi. Mēs jautājam tikai tos datus, kas pamatoti vajadzīgi, lai piereģistrētu Jūs “Uzņēmuma” pasākumiem (kursiem, semināriem, lekcijām, nometnēm, konkursiem, kampaņām, aptaujām, bezmaksas ievadlekcijām, apmācības programmām u.c.), sagatavotu rēķinu vai citu attaisnojuma dokumentu par pakalpojumu, noslēgtu ar Jums līgumu, pievienotu jaunumu saņemšanas sarakstam, informētu par kārtējo nodarbību/pasākumu vai izmaiņām nodarbību/ pasākumu grafikā vai veidotu cita veida sadarbību.
Šie dati var ietvert Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, personas kodu (rēķiniem un līgumiem), adresi un citu informāciju.
Tāpat dati par Jums var tikt apstrādāti klātienes pasākumu norises laikā foto, video vai audio formatā "Uzņēmuma" likumisko interešu vārdā publicitātes nodrošināšanai. Pirms šo datu ievākšanas Jūs tiksiet informēts pirms pasākuma. Jūs varēsiet iebilst šādai datu apstrādei un datu tālākai izmantošanai.
SĪKDATŅU LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Lietojot mājaslapas https://lifeartacademy.org/ vai “Uzņēmuma” sociālo tīklu lapas, to rīki un tehnoloģijas automātiski apkopo un saglabā noteiktus datus, kuri Jūs neidentificē kā konkrētu personu. Šie dati ietver informāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu mājas lapu un sociālo tīklu lapas: kādu pārlūkprogrammu, kādu elektronikas ierīci Jūs izmantojat (datoru, telefonu vai planšeti), informāciju par Jūsu vispārējo atrašanās vietu (piemēram, valsti), ko “Uzņēmums” iegūst no Jūsu IP adreses un citu informāciju, kas attiecas uz to, kā Jūs lietojat mūsu mājas lapu, pārlūkprogrammu vai ierīci, tai skaitā arī sīkdatnes (cookies), URL informāciju, tīkla savienojuma veidu, valodu, interneta pieslēgumu, IP adresi un operētājsistēmu. Šie dati tiek izmantoti, lai paātrinātu un atvieglotu piekļuvi mājaslapas iespējām un informācijai.
Automātiski iegūtā informācija tiek izmantota statistikas datiem, lai uzlabotu mājaslapas un sociālo tīklu lapu darbību un personalizētu “Uzņēmuma“ piedāvājumus.
“Uzņēmums” izmanto un ievāc datus no sociālo mediju pikseļiem (pixels) atbilstoši dažādu sociālo mediju vietņu politikām.
Neizmantosim šos datus un arī nepieļausim trešajām pusēm izmantot šos datus, lai iegūtu privātu informāciju par Jums.

TREŠĀS PUSES UN TREŠO PUŠU MĀJASLAPAS
Vairākus no mūsu mājas lapās https://lifeartacademy.org/ un iestrādātajiem rīkiem nodrošina trešās puses. Arī šie uzņēmumi var izmantot sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai apstrādātu Jūsu personas datus. To, kā trešās puses ievāc un izmanto Jūsu datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir publicētas viņu mājaslapās.
Lūdzu iepazīstieties ar mūsu uzticamajiem partneriem – datu apstrādātājiem mājas lapu uzturēšanas nolūkā:
GetResponse Sp. z o.o. www.getresponse.com

JŪSU E-PASTA UN TĀLRUŅA NUMURA IZMANTOŠANA
Sazinoties ar “Uzņēmumu” pa e-pastu vai tālruni, tiek saglabāti e-pasta ziņojumi un saņemto un izejošu zvanu saraksts un SMS. “Uzņēmums” apņemas saglabāt e-pasta, telefona zvanu un SMS konfidencialitāti. Šāda personīgā informācija netiek izpausta, pārdota, iznomāta vai citādi atklāta trešajām pusēm, ja vien to neparedz piemērojami likumdošanas akti. “Uzņēmums” patur tiesībās veikt šādu personas datu apstrādi savu likumīgo mērķu vārdā un ne ilgāk kā tas ir nepieciešams “Uzņēmuma” tiesību un interešu aizsardzībai.
Ja Jūs turpmāk nevēlaties saņemt jaunumu e-pastus, Jūs jebkurā jebkurā laikā varat atteikties (atrakstīties) no to abonēšanas. Katrā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Jums rodas grūtības atrakstīties/ atteikties šādā veidā, lūgums rakstīt uz info@lifeartacademy.org un mēs veiksim atrakstīšanos manuāli.
“Uzņēmums” drīkst izpaust informāciju, ja to pieprasa LR likumdošana, mūsu likumīgo interešu un tiesību aizsardzībai vai, ja to pieprasa tiesa vai cita publiska iestāde.
“Uzņēmums” patur tiesības sniegt Jūsu informāciju tiesību pārņēmējam uzņēmuma pārdošanas, nodošanas, restrukturizācijas vai reorganizācijas gadījumā.

DROŠĪBA
“Uzņēmums” apņemas aizsargāt lietotāja informāciju. Iespēja piekļūt Jūsu personas datiem ir tikai darbiniekiem un uzņēmumiem, kuriem šī informācija ir jāapstrādā (piem.: grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējs).
“Uzņēmums” apņemas ievērot datu drošības standartus un veikt visus datu aizsardzības piesardzības pasākumus, kā arī ievērot kontrolējošo iestāžu rekomendācijas datu apstrādē.

 DATU PIEEJAMĪBA, ATJAUNINĀŠANA UN LABOŠANA
Jums ir tiesības saņemt informāciju un pieprasīt labojumus par to, kādi Jūsu personiskie dati tiek apstrādāti.
Likumdošanas normās noteiktos gadījumos Jums ir tiesības lūgt dzēst vai ierobežot Jūsu personas datu izmantošanu.

IZMAIŅAS MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKĀ
Mēs varam periodiski mainīt šo Privātuma politiku. Mēs publicēsim šīs Politikas izmaiņas, un iesakām jums periodiski pārskatīt šo Politiku, lai zinātu par jebkādām izmaiņām.

KONTAKTINFORMĀCIJA
Ja jums rodas jebkādi jautājumi vai bažas par to, kā mēs apstrādājam un lietojam jūsu personas datus, vai jūs vēlaties īstenot jebkuras no savām iepriekš tekstā norādītajām tiesībām, lūdzam sazināties ar mums elektroniski info@lifeartacademy.org, vai rakstot ar pasta starpniecību uz DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJA, Lāčplēša iela 17-1, Rīga, LV-1011, Latvija.

Lietošanas noteikumi

Meklē mūs:
Lifeartacademy.org autortiesības
Powered By ClickFunnels.com