II Studiju kurss “SIEVIETES GUDRĪBA”

Pirmajā kursā Tu apguvi tik daudz gudrību, dabas likumu un knifu par sievietēm, vīriešiem un šo divu pasauļu mijiedarbību. Un kā Tev to izdodas pielietot dzīvē? Kādi ir Tavi panākumi, skaistie zināšanu un prasmju augļi? Vai Tev ir viegli šajās zināšanās dzīvot ik dienu?

Studiju kurss “Sievietes Gudrība” ir tām īpašajām, izredzētajām, sievišķajās zināšanās izglītotajām Akadēmijas draudzenēm.

 

Tas ir studiju kurss, kurš atvērs Tev pavisam jaunas durvis uz to fantastisko sievietes un vīrieša mijiedarbību, kuru Tu piedzīvo ik dienas. Prakstiski, padziļināti, reāli - ko, kad, kā un kāpēc.

 

Šis kurss ir patiesi izredzētām sievietēm, kuras ir gatavas pacelt savu dzīvi jaunā kvalitātē. Vēlies pievienoties kursam vai uzzināt vairāk par saviem ieguvumiem? Sazinies ar mums un saņem īpašo kursa programmu, kas radīta tieši Tev!

 

Zināšanās dalās: attiecību konsultante, bestselera “Paņem grožus savās rokās” autore, apzinātības trenere, psihologs un pasniedzēja ar vairāk kā 30 gadu pieredzi - šarmantā Dimantra.