Nodarbību cikls “SIEVIETES KODS”

Sievietes kods ir lekciju cikls, praktiskas zināšanas ikbrīdim, ar ko tu sakārtosi visus aktuālos dzīves jautājumus visvieglākajā un patīkamākajā veidā.

 

Tu atklāsi sevi kā sava likteņa veidotāju un apzināsi savu sievietes spēku. Savu mīlestības jaudu tāpat kā burvju spējas tu vari prasmīgi vadīt un pielietot. Šajā kursā iepazīsi vīrieša un sievietes atšķirīgās dzīves veiksmes atslēgas, izzināsi partnerattiecību likumsakarības, apgūsi veiksmīgu savstarpējo attiecību radīšanas rīkus, sadarbības pamatus un emocionālo drošību.

Sievietes un vīrieši ir divu pretēju enerģiju nesēji, kas satiekas ikdienas dzīvē. Tu veiksmīgi radīsi savu dzīves attiecību piedzīvojumu, apgūstot duālās pasaules likumus par divu enerģiju sadarbību.

Vai tavā dzīvē ir kaut kas tāds, ko tu ļoti vēlies un vēl neesi ieguvusi?

Vai varbūt pat esi ieguvusi, bet nejūti piepildījumu no tā?

Šis kurss ir tava atslēga labām pārmaiņām un varbūt pat brīnumiem.

Mums sievietēm gribas visu tagad un daudz.

Ko tu iegūsi:

Apgūsim likumus, likumsakarības kas ļaus atraisīt iekšējo spēku tā lai pašai patīk.

Sēdēsim uz mīkstiem spilventiņiem un pierakstīsim savas panākumu atslēgas, lai gūtu vēlamo patīkamā un vieglā procesā. Lekciju kurss sastāv no 33 lekcijām.

Nodarbību ciklu vada:

Antra Dimantra 

/eksperte ar 30 gadu pieredzi, kas izglīto sievietes par laimīgām attiecībām, bet pēc pieprasījuma dalās ar dzīvē pārbaudītām zināšanām arī ar vīriešiem./