Nodarbību cikls “TRANSFORMĀCIJAS IEVADKURSS

4 nodarbību cikls reizi nedēļā

Kāda Tu būtu, ja varētu dzīvot, kā vēlies?


Katrai ir savi iemesli, kādēļ ir tieši tā, kā ir. Šī ir lieliska iespēja bez liekiem vispārinājumiem katrai pašai mainīt savu dzīvi pašos pamatos.


"Transformācijas" ir nodarbību cikls, kurā Tu apgūsi metodiku patstāvīgam, psihoterapeitiska veida darbam ar sevi. Tā būs iekšēja transformācija, kuras rezultātā sapratīsi patiesos iemeslus esošajai dzīves situācijai – attiecībās, biznesā, radošajās izpausmēs, prieka un laimes līmenī ikdienā.

Tu izmainīsi traucējošās, destruktīvās pārliecības, idejas un citus šķēršļus. Radīsi kvalitatīvu, jaunu dzīvesveidu un attiecību modeli, uzlabosi savu garīgo un fizisko veselību.


Ikvienas attiecības sākas no sevis. Kāda esi tu, tāds būs Tavs partneris. Šī kursa ietvaros Tev ir iespēja arī kvalitatīvi izmainīt jau esošās partnerattiecības vai ielikt stiprus un veselus pamatus topošajām attiecībām.

 

Klasiskās tēmas, ko transformējam kursa ietvaros:

  • zems pašvērtējums,

  • vainas izjūta un cita veida agresijas pret sevi,

  • varēsi atbrīvoties no emocionāliem pārdzīvojumiem un sāpēm,

  • kā arī no visa cita, kas Tev šobrīd ir aktuāls, tieši “šeit un tagad”.

Ir tikai 2 nosacījumi, lai Tu varētu piedalīties šajā kursā - būt gatavai un gribēt kaut ko mainīt! Ja skaidri zini/jūti, ka JĀ!, tad ir tieši īstais laiks mums satikties!

Kāda ir Tava pozitīvā atbilde?

 

Zināšanās dalās: Aleksejs, LifeArtAcademy.org idejas līdzautors un Transformācijas metodikas autors

Droši nāc ar bērniem!

Paziņo mums dienu iepriekš, un mūsu auklīte tos mīļi pieskatīs.